Strona główna » gdzie kupić dobrą kawę? Nie kupuj jej w supermarkecie!

gdzie kupić dobrą kawę? Nie kupuj jej w supermarkecie!

gdzie kupić dobrą kawę

Jeśli nie wiesz gdzie kupić dobrą kawę z najlepszej jakości ziaren, to postaram się Ciebie nakierować na dobry trop.Tak naprawdę jest to banalnie proste, wystarczy pójść na kawę!Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem może okazać się twoja ulubiona kawiarnia. W większości dobrych kawiarni możemy się napić ziaren z zaprzyjaźnionej palarni. Bardzo często nawet taka kawa jest wystawiona na sprzedaż w mniejszych paczuszkach, a jeśli nie, to możesz zaryzykować i zapytać. W najgorszym wypadku wyjdziesz z odsypanymi ziarnami z dużej paczki a w najlepszym z hermetycznie zamkniętą paczką świeżo palonej kawy. Możesz też spróbować zamówić z wyprzedzeniem, zdecydowanie większość właścicieli kawiarni zgodzi się na zamówienie dodatkowej paczki dla Ciebie przy okazji standardowego zamówienia. To też może okazać się miły gest z twojej strony, w końcu, jeśli coś chcesz do domu, to musi to być dobre.

Czytaj też: CZYM JEST YERBA MATE?

Stalowa kawiarka to najlepszy wybór – kliknij na nią, aby sprawdzić cenę!

Wciąż nie wiesz gdzie kupić dobrą kawę?


Zamów przez internet prosto z palarni.Coraz więcej palarni, jeśli nie większość, posiada swój sklep internetowy, w którym można nabyć świeżo palone ziarna. Zamawianie kawy prosto z palarni to gwarancja świeżości i jakości kawy. Zdarza się, że do paczek trafiają darmowe próbki ziaren, dzięki temu możesz spróbować zawsze czegoś nowego. Dlatego jest to na pewno najlepsza opcja… Jeśli nie znasz dobrych palarni, to skorzystaj z katalogu, który przygotowałem. Link do katalogu znajdziesz tutaj.

Elektryczna kawiarka Bialetti – kliknij na obrazek, aby sprawdzić dostępność w sklepie.


Sklep internetowy z kawą


Są sklepy, które sprzedają głównie kawę z wielu palarni, jest to bardzo wygodna opcja, jeśli lubisz codziennie częstować się inną kawą. Dzięki dużemu wyborowi możesz w jednej paczce zamówić nawet kilkanaście różnych paczek kawy. Jeden z ciekawszych sklepów internetowych z kawą to Kawoteka. Posiadają naprawdę bardzo duży wybór kaw z różnych zakątków świata. Znajdziesz tam kawy smakowe, zielone oraz gotowe prezenty dla bliskich. Zdecydowanie polecam to miejsce w internecie!

A Ty? Gdzie zaopatrujesz się w dobre ziarna?